Informace o nás

Vážené dámy,

Jsme potěšeni, že Vás můžeme pozvat do dámského fitness v Liberci.

Cítíte se unavené z práce, nákupů a běžných denních aktivit? Bolí Vás záda, chybí Vám energie a potřebujete se odreagovat? Nebo se stydíte navštěvovat společné fitness, nevíte si rady s jednotlivými cviky a zdali je děláte správně? Pouze u nás máte svou trenérku vždy u sebe.

Právě Vám je určeno naše nové moderní fitness pouze pro ženy.

Vedle vysoce kvalitních služeb Vám nabízíme osobní přístup ke všem klientkám, přátelskou atmosféru, špičkové sportovní vybavení a nové moderní prostory.

Těšíme se na Vaší návštěvu, Váš Ladies Fitness Liberec.

Ladies fitness Liberec

Naši uživatelé

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho fitness. Jsme mladá společnost založená v srpnu 2013, která se rozhodla zpřístupnit fitness ženám, a to přímo v centru Liberce - nákupní galerii Plaza v 1. patře.

Jsme tu pro všechny, kteří chtějí věnovat pozornost svému tělu a hlavně zdraví. Nabízíme jednu z nejširších nabídek sportovních i oddychových aktivit na ploše 400m2, to vše v atraktivním prostředí s odborně vyškoleným personálem, který si je vědom individuálních potřeb a požadavků klientů.

Nebudeme Vás zatěžovat žádným klubovým členstvím, můžete si nezávazně vyzkoušet naše fitness díky jednorázovému vstupnému. Pokud se rozhodnete u nás sportovat pravidelně, využijte výhodné nabídky různých variant permanentek. Nezbytnou součástí naší nabídky je možnost bezplatného parkování. Jsme tady pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 – 21:00 hod. a každý víkend od 9:00 – 20:00 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme že se stanete našimi stálými hosty. Vaše spokojenost je pro nás motivací stejně jako případné náměty nebo připomínky, za které Vám děkujeme!

 

Vyhledávání

Kontakt

Ladies fitness Liberec Palachova 1404
Liberec
460 01
+420 721 974 742